Dames 1
Sponsor :
Café Bar De Comm &
't Zwaantje

Coach: Theo Janssen

Speelsters:
Kim Sengers
Demi Kersten
Eva Baars
Paula Arents
Fleur Boonen
Maud de Bruin
Alba Folgueiras González
Monique Lamers
Daniek Kuijpers
Lise Giesbers

Dames 2
Sponsor :
Arents Organisatie

Coach: Cees Arts

Speelsters:
Marjolijn Lamers
Nika van Leur
Willeke Lamers
Jet Peters
Fleur van de Voorde
Naomi de Haan
Romy de Haan
Famke van Ewijk
Carlijn Verstegen

Dames Recreanten
Sponsor :
Nikkelen Elektrotechniek 

Coach: Guus van Kollenburg

Speelsters:
Angela Eeren
Christa Kersten
Esther de Bruin-Peters
Heidi Kelleners
Ilse Coenen
Janine Nieuwenhuis-Cillessen
Joyce Janssen-Liebers
Linda Rieken
Lobke  Elbers
Loes Smits
Maaike Hoogstraten-Eeren
Miranda Dinnissen
Sandra Vissers
Sonja Janssen
Juul Thijssen
Susan Mulders
Nicolien Lamers

B1 - Jeugd

Leeftijd: 15-16 jaar
Sponsor :
Optiek Groesbeek 

Coach: Hans Zwaan en Sonja Janssen

Speelsters:
Milou Giesbers
Babs van Elst
Guusje Hopmans
Bibi Jager
Tessa van Tongeren
Aniek Thijssen
Sanne Masseling
Meike Kersten
Anouk Nillessen
Anouk Teunissen
Sundos Hajeesa
Clara Figueiredo Nascebtes

C1-Jeugd

Leeftijd: 13-14 jaar
Sponsor :
StairW

 

Trainers: Cees Arts, Claudia van de Logt, Etienne Albers, Lobke Elbers, Monique Lamers en Nanda Kuijltjes

Coaches: Claudia van de Logt en Nanda Kuijltjes

Speelsters :
Iris Scipio
Bo Bögels
Isa Liebers
Ymke Kersten
Demi Giesbers
Gwen Verstegen
Fenna Hendriks
Milou Thijssen
Lotte van Tongeren
Iris Kuijltjes
Silke Janssen
Britt Rutten
Mirthe Janssen
Nina Vissers

D1-Jeugd

Leeftijd: 11-12 jaar
Sponsor :
Sportkantine Heuvelland

Trainers: Cees Arts, Albertina Wijers en Maaike Hoogstraten

Coaches: Albertina Wijers, Janine Nieuwenhuis en Maaike Hoogstraten

Speelsters:
Noor Hendriks
Pien Nieuwenhuis
Eefke Voet
Meike Leenders
Fenna Nielen
Lotte Arts
Lotte Hoogstraten
Lisa Lamers
Romy Wijers
Caitly Jansen

E1-Jeugd

Leeftijd: 9-10 jaar
Sponsor :
IT voor de zaak
Rien Weijers
Gemaq

Trainers: Cees Arts en Maaike Hoogstraten

Coaches: Maaike Hoogstraten, Etienne Albers en Petra Wijers

Speelsters:
Jessie Albers
Daniek Albers
Yara Meilink
Niki Arts
Nikki Weijers
Lize Weijers
Suus Hoogstraten
Fiene Derks
Evi Kersten
Lizzy Steer

E2-Jeugd

Leeftijd: 9-10 jaar
Sponsor :
Fysiotherapie Boonstra-Mulders

Trainers:

Cees Arts en Maaike Hoogstraten

Coaches:

Juul Thijssen, Maartje Thijssen, Marieke van Breemen en Marloes Verhoeven

Speelsters:
Thomé Peters
Isis van Loon
Suus Kuijltjes
Isa Willems
Joy Thijssen
Rosa van Bremen
Robin Thijssen
Lizzy Sarkam
Dalal Tarsakodi
Joachim Klijn
Nina Kauffmann
Renée Moonen

F1-Jeugd

Leeftijd: 7-8 jaar
Sponsor :
De Lorijn

Trainers-coaches: Willeke Lamers, Willem van Geel en Chris Peters

Speelsters:
Niene van den Bergh
Puk Lamers
Laura Peters
Indy Krebbers
Charlotte van Geel

F2-Jeugd

Leeftijd: 5-6 jaar
Sponsor :
De Lorijn

Trainers-coaches: Willeke Lamers, Willem van Geel en Chris Peters

Speelsters:
Maud Janssen
Dani Gremmen
Aimee Weijers
Amilia Thurkauf
Evi Kokx

Reserve shirts
Sponsor :
Zsports